ROCK KLUB

ROCK KLUB

POŽADAVKY NA TVORBU WEBU NA czechseznam@seznam.cz
Zde může být text o autorovi


NA KONCÍKU I S NĚJAKÝM TÍM KUSEM ŽVANCE


A jedna dobrá zprávička z Pizza Pubu....od soboty 17.4. se peče

pizza

ve dne v noci a k tomu spousta jiných dobrot včetně steaků, gyros a tataráku. Tak že ani při koncertech nemusíte trpět hladem, když vám po pivečku vytráví.

KDO ZAVÁHAL S NÁVŠTĚVOU


Tlouct hlavou do zdi mohou všichni ti, kteří nepřišli v pátek do Pizza Pubu na koncert Kadaňské kapely Nucený výsek,
Celý večer se nesl v duchu Blues a Rocku s nádechem Funky. Díky mistrovskému výkonu všech muzikantů, kteří hráli naprosto uvolněně a přitom sázeli do diváků jednu pecku za druhou, si milovníci Stevie Ray Waughana, Jimi Handrixe, ale i Led Zeppelin večer skutečně užili.
Takové kapely do Varů často nejezdí, ale doufáme že s Nuceným výsekem se ještě letos v Pizza Pubu setkáme.
foto NUCENÝ VÝSEK V GALERII

Pizza Pub se otevírá!

Jako nova se v pátek 12.3. rozzářila nová rocková scéna v Karlových Varech. Tentokrát v Rybářích, na Čankovské, v Pizza Pubu, který byl nedávno otevřen v bývalém obchodním centru Rolava.


Pozvání zažehnout ji přijala ostrovská pohodová partička ,

Mimo-To

, která se svého úkolu zhostila s nadšením sobě vlastním a již po několika málo skladbách rozhýbala první návštěvníky, kterých se na prvním zkušebním večeru s živou muzikou sešlo na karlovarské poměry celkem slušný počet.
Kapele Mimo-To patří velký dík za výkon který předvedla a pobavila rozmanitou obec diváckou, ale především zpěvačce za toleranci a trpělivost s nadšenými fanoušky, které jejich produkce srazila na kolena.
Rockové pátky se v Pizza Pubu budou opakovat pravidelně jednou za 14 dní, čímž zveme všechny příznivce nejen dobrého rocku ale i moku, kterého mají za barem široký výběr. Doufám, že tyto pravidelné pořady uspokojí nejen všechny uši, ale i mlsné jazýčky.
Nemalý dík patří též majiteli Pizza Pubu za to, že vytvořil ve velmi příjemném prostředí rockový stánek, který ve Varech již delší dobu chyběl, takže se můžeme těšit na pravidelnou přehlídku nejen místních známých kapel, ale i novinek z ostatních krajů, které stojí za to, aby se s nimi Varští rockeři seznámili. A to nemálo podstatné je, že zadara - bez vstupného!
Věřím, že kluci z Hard Attack, kteří mají produkci Pubu na starosti, vám naservírují lahůdky, na které se budete moci těšit již v pátek 26.3.2010 . O programu budete informováni na KVRM , Bandzone , Facebooku a snad i na plakátovacích plochách ve městě.
Tak že kdo nestihl zahájení, má možnost za 14 dní. Všichni budou vítáni.

Zdroj: Tool

A my jen dodáváme... Sláva, sláva, sláva!!!

PIZZA PUB ROCK

PIZZA PUB ROCK

pizzapub@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one